Kondensacja oszczędności z Junkersem

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_biuletyn_kondensacja_junkers.jpgU progu sezonu grzewczego Junkers przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję na pakiety złożone z kotłów kondensacyjnych, zasobników i automatyki. To najlepszy moment na zakup lub wymianę systemu grzewczego, aby zdążyć przed jesiennymi chłodami i zimą. Promocja trwa od 21.07 do 15.12.2014 r.

Promocja obejmuje różne konfiguracje kotłów kondensacyjnych: Cerapur Smart, Cerapur Comfort, Cerapur Modul, Cerapur Modul Solar oraz zasobników i automatyki.

Wszystkie rozwiązania oparte są na technice kondensacyjnej. Stosowanie kotłów kondensacyjnych oznacza nie tylko niskie koszty eksploatacji. Urządzenia te mają wiele innych zalet: kompaktowa budowa, a co za tym idzie oszczędność miejsca montażu, łatwa obsługa, wysoki komfort c.w.u., cicha praca, niska emisja substancji szkodliwych dla środowiska.

Teraz dzięki promocji można zaoszczędzić nie tylko na kosztach związanych z eksploatacją urządzeń, ale także na kosztach inwestycji.

To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, umożliwiające zakup gotowego systemu grzewczego u jednego producenta.

Koszt zakupu pakietu promocyjnego jest znacznie niższy niż oddzielne kompletowanie jego elementów. Promocja przewiduje oszczędności od 400 do 1550 zł brutto na pojedynczym pakiecie. W promocji dostępne są aż czterdzieści dwa pakiety, zróżnicowane pod kątem rodzaju i mocy urządzeń grzewczych oraz osprzętu (regulatory pogodowe i zasobniki).

W tegorocznej promocji dostępne są również pakiety kotłów kondensacyjnych z automatyką umożliwiającą sterowanie i kontrolę pracy kotła oraz systemu grzewczego z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów lub tabletów z aktywną aplikacją JunkersHome.

Szczegóły dotyczące promocji i konfiguracje poszczególnych pakietów dostępne są u Regionalnych Przedstawicieli Handlowych Junkers oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Junkers.

www.junkers.pl

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_biuletyn_cerapur_kondensacja.jpg