Artykuły

O marce Concept

Hurtownie Instal-Konsorcjum są wyłącznym importerem i dystrybutorem towarów marki Concept na terenie Polski. Pod marką Concept sprzedawane są towary wyselekcjonowane  przez nasz zespół inżynierów we współpracy z Europejskim  Porozumieniem Specjalistycznych Hurtowni Instalacyjnych reprezentowanych przez EDT GmbH. Towary te cechuje między innymi wysoka jakość oraz pochodzenie bezpośrednio z fabryk uznanych producentów. Dzięki bezpośrednim zamówieniom składanym w zakładach produkcyjnych oraz wolumenowi zamówień składanych przez czołową sieć hurtowni instalacyjnych jaką jest EDT nasze towary cechuje doskonały współczynnik ceny do ich wartości użytkowej. Wiele produktów jest zaprojektowanych wyłącznie dla nas. Dzięki współpracy naszych firm instalacyjnych oraz naszych zespołów techniczno-handlowych z projektantami i architektami europejskich uznanych producentów możemy Państwu zaproponować wartościowe towary o innowacyjnych rozwiązaniach zaprojektowane wyłącznie dla nas, a co najważniejsze ceny tych towarów mogą być przyjazne zarówno dla nas jak i dla naszych klientów.

Produkty pod marką Concept oferowane są od blisko 40 lat w krajach, gdzie członkowie EDT prowadzą dystrybucję towarów tj. Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, a od niedawna również w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumuni oraz dzięki naszej sieci również w Polsce.

Towary występujące pod marką Concept produkowane przez renomowanych producentów i przeznaczone są do fachowej dystrybucji, czyli ich sprzedaż powiązana jest z kompetentnym doradztwem i profesjonalnym montażem przez wykwalifikowane firmy instalacyjne, które u nas się zaopatrują. Dlatego nie znajdziecie Państwo tych produktów w sieciach marketów budowlanych jak również nie są one oferowane przez sklepy internetowe.

Naszym partnerom handlowym dostarczamy również wysokiej jakości wsparcie techniczne i profesjonalne szkolenia prowadzone przez zespoły menedżerów ds. produktów oraz przedstawicieli producentów.